Wersje językowe
Waluty
Przedsprzedaż
2024 Kamerun Piękna i Bestia 2oz
2024 Kamerun Piękna i Bestia 2oz

1 229,00 zł

szt.
2023 Niue Superman 2oz
2023 Niue Superman 2oz

1 300,00 zł

szt.
2023 Meksyk Libertad Day of the Dead 1oz
2023 Meksyk Libertad Day of the Dead 1oz

519,00 zł

szt.
White Horse Cast Bar 2oz Ag 999.9
White Horse Cast Bar 2oz Ag 999.9

729,00 zł

szt.
2024 Niue 5$ Troya 2oz
2024 Niue 5$ Troya 2oz

1 290,00 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin sklepu

I. Zamówienie

1. Sklep internetowy "The Coins" prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet pod adresem: www.thecoins.pl

2. Zamówienia w sklepie internetowym są przyjmowane przez stronę internetową, e-mail: info@thecoins.pl oraz telefonicznie pod numerem:    502 26 66 46

3. Po złożeniu zamówienia Klient w ciągu 24h otrzymuje informację e-mailem z linkiem potwierdzającym złożenie zamówienia. Po zatwierdzeniu Klienta przez podany link zamówienie zostaje przyjęte do realizacji. Klient może wybrać następujące formy wpłaty: natychmiastowa wpłata poprzez wybór opcji Przelewy24; przelew bankowy – czekamy 5 dni na wpłynięcie pieniędzy na konto, brak wpłaty w podanym terminie może skutkować anulowaniem zamówienia przez Sklep; wysyłka za pobraniem - doliczana jest opłata 3zł za realizację usługi pobrania.

Każdy Klient ma możliwość anulowania lub modyfikowania swojego zamówienia w ciągu 2 dni od daty przyjęcia zamówienia do realizacji telefonicznie : 502 26 66 46 lub e-mailem: info@thecoins.pl.

4. Z przyczyn niezależnych od Sklepu firma The Coins zastrzega sobie prawo do przedłużenia terminu dostawy, zmiany ilości zamówionych produktów oraz anulowania zamówienia i zwrotu wpłaconej kwoty pieniędzy niezwłocznie informując o tym fakcie Klienta. Przyczyny niezależne od Sklepu to m.in.: opóźnienie emisji, sprzedaż całości nakładu na innej platformie sprzedaży, ograniczenia zamówienia przez emitenta, otrzymanie przez Sklep wadliwego towaru itp.  

5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzenia nowych towarów do oferty, przeprowadzenia i odwoływania akcji promocyjnych na stronach Sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

6. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT, faktury VAT-marża.

7. Ceny podane są w walutach: złoty polski (PLN), euro (EUR), dolar (USD) i zawierają podatek VAT, jeśli występuje. Podane ceny nie zawierają kosztów dostawy, które są doliczane do zamówienia. Kupujący jest zwolniony z podatku PCC.

II. Realizacja zamówienia

1. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób. Dostępny w Sklepie towar wysyłamy do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie firmy. W przypadku zamówienia towaru w przedsprzedaży wysyłka jest realizowana w terminie podanym w opisie. Z powodu opóźnienia emisji monet czas realizacji zamówienia może się przedłużyć. Sklep poinformuje Klienta o takiej sytuacji i ustali nowy termin wysyłki.

2. Zamówienia, w których znajdują się towary z późniejszym terminem dostawy realizowane są zgodnie z ustaleniami z Klientem. Przy złożeniu kilku zamówień przez tego samego Klienta istnieje możliwość połączenia zamówień w jedną przesyłkę.

3. Klient może wybrać dostępne formy wysyłki: Przesyłka Kurierska InPost lub DPD, Paczkomat InPost. Ze względów bezpieczeństwa wszystkie paczki wysyłamy ubezpieczone.

4. Klient może wybrać następujące formy zapłaty: przy odbiorze - należność pobiera kurier; przelewem bankowym na konto firmy; natychmiastowy przelew online poprzez serwis Przelewy24.

III. Odstąpienie od umowy, reklamacja

1. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenckich z dnia 30 maja 2014 roku art. 27 Klient może zwrócić zakupiony towar w Sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Towar podlega zwrotowi jedynie w stanie nienaruszonym. Zwrot towaru zgłosić należy we wskazanym wyżej terminie drogą e-mailową pod adresem biuro@thecoins.pl, bądź telefonicznie. Zwracany towar należy dostarczyć na własny koszt razem z otrzymanym paragonem lub fakturą. Zwrot towaru powinien nastąpić w nieprzekraczającym terminie 14 dni. W tym czasie Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zapłaconej za zwrócony towar przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta. Wyjątkiem od tej reguły jest zakup złota lub srebra inwestycyjnego. Klient nie może odstąpić od zamówienia, ani też wymienić lub zwrócić towaru, którego cena zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym.

2. Klientowi przysługuje prawo do reklamowania zakupionego towaru w terminie do 10 dni od jego otrzymania. Zgłoszenie reklamacji powinno nastąpić za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem biuro@thecoins.pl, bądź telefonicznie. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (wyczerpanie nakładu), Sklep zaproponuje inny produkt z oferty lub zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

3. W razie otrzymania przesyłki, która jest uszkodzona, uprzejmie prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki przy doręczającym i sporządzenie protokołu opisującego uszkodzenia w obecności przewoźnika. W przypadku jakichkolwiek braków lub uszkodzeń, będzie on podstawą uwzględniania reklamacji. W przypadku uznania reklamacji, Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Zwracany towar należy dostarczyć razem z otrzymanym paragonem lub fakturą. Należność zostanie zwrócona niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta.

IV. Inne

1. Logowanie do Sklepu internetowego www.thecoins.pl oznacza akceptację regulaminu w jego aktualnym brzmieniu oraz zgodę na przetwarzanie danych Klienta zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

2. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby Sklepu.

3. Dane osobowe Klientów przetwarzane będą przez Sklep do realizacji zamówienia oraz do informowania o nowościach w Sklepie. Towary prezentowane w Sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są one jedynie zaproszeniem do składania ofert zakupu po stronie Klienta.

4. Właścicielem Sklepu jest:

The Coins
Sylwester Nowak
ul. Mościckiego 11/24
42-218 Częstochowa
NIP: PL6611924759
REGON: 592254928
Tel.: 502 26 66 46
E-mail: info@thecoins.pl

 
Życzymy udanych zakupów.

Z wyrazami szacunku: The Coins

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl